Projektuj skuteczny upskilling i reskilling

Metoda i narzędzia projektowania procesów blended learning

Certyfikowany warsztat otwarty Learning Battle Cards

16 października 2024, Warszawa

00 00 00 00

To unikalny na polskim rynku program, który zmieni Twój mindset i wyposaży Cię w narzędzie do skutecznego wsparcia rozwojowego Twojej organizacji.

Naucz się jak wykorzystać potencjał doświadczeń edukacyjnych i projektować nowoczesne procesy rozwojowe i szkoleniowe, które angażują.

Poznaj narzędzia Learning Battle Cards i zdobądź certyfikat w kluczowej dla biznesu dziedzinie L&D.

LBC deck

Metoda

Learning Battle Cards to metoda projektowania szkoleń zorientowana na wykorzystanie różnorodnych metod uczenia blended learning w celu zaangażowania odbiorców w zmianę.

Certyfikat

Możesz uzyskać oryginalny certyfikat Learning Battle Cards wystawiony przez autorów tej znanej w ponad 50 krajach metody projektowania. Certyfikat zawiera hologramowe znaki autentyczności.

Hands-on

Warsztat ma bardzo praktyczny charakter. Wykorzystujemy metodę i narzędzia pracując nad realnymi projektami. Jeśli chcesz, to twój projekt będzie jednym z tych, na których wykorzystamy potencjał grupy.

Spotkanie

Warsztat otwarty to okazja do spotkania innych osób zajmujących się projektowaniem szkoleń. Wspólna praca nad rzeczywistymi projektami to kopalnia inspiracji.

Prowadzący

Sławomir Łais

Prezes zarządu OSI CompuTrain, wynalazca Learning Battle Cards, autor książki „Projektowanie efektywnych szkoleń”

Od ponad dwudziestu lat zajmuje się zawodowo uczeniem osób dorosłych i stosowaniem technologii informatycznych. Projektant rozwiązań technologicznych
e-learning oraz blended learning z wykorzystaniem różnych podejść do uczenia, m.in. gryfikacji, social learning, personal learning environment. Ekspert edukacji cyfrowej dla Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych, PARP i w wielu projektach.

Jeden z twórców Learning Battle Cards – podejścia grywalizującego proces projektowania procesów rozwojowych, współautor książki opisującej to podejście.

Doradca i ekspert w wielu projektach, prelegent i popularyzator. Współautor badań LPES „Learning Problems – e-solutions” dotyczących realiów e-learningu w dużych firmach. Autor bloga praktykatrenera.pl. Obserwator i entuzjasta zmian cywilizacyjnych. Poszukiwacz koncepcji i podejść dotyczących rozwoju człowieka i nadążających za zmianami świata oraz potrzebami nowych pokoleń.

Szczegóły

Wybierz wariant

Early bird
do 4.09.2024
2.380PLN  
1.660
PLN  
brutto
Udział w warsztacie
Certyfikat z hologramem
-
-
-
-
Early bird + 1 deck
do 4.09.2024
2.670PLN  
1.870
PLN  
brutto
Udział w warsztacie
Certyfikat z hologramem
1 talia kart LBC
-
-
Wartość narzędzi 99 USD
Early bird full loaded
do 9.05.2024
3.100PLN  
2.170
PLN  
brutto
Udział w warsztacie
Certyfikat z hologramem
1 talia kart LBC
1 mapa e-learning course
40 arkuszy LBC Canvas
Wartość narzędzi 307 USD

Formularz zapisu na warsztat

Zgłoszenie na szkolenie OPEN-2024-10
Zapisujesz się na certyfikowane szkolenie otwarte Learning Battle Cards. Po wysłaniu formularza otrzymasz szczegółowe informacje dotyczące płatności.
Czy potrzebujesz fakturę?
Dane do rachunku / faktury
wpisz bez kresek rozdzielających
Niezbędne zgody
W każdej chwili mogą Państwo zrezygnować z tych komunikatów. Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobu rezygnacji z subskrypcji, naszych zasad ochrony prywatności oraz tego, w jaki sposób zobowiązujemy się do ochrony i poszanowania prywatności, należy zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.

Zapoznaj się z Polityką Prywatności https://learningbattlecards.pl/privacy-policy/